Absoliutas

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Jau rašiau apie jį rudenį. Kai visą didžiulį, neapglėbiamą milžinišką meškiną atvežė atviroje mašinos bagažinėje, o sustojus globos namų kieme jis tiesiog paprasčiausiai perlipo į mašinos priekį. kaip meškinas ramiai perropojo. O įdomiausia buvo stebėti jį pavėžėti sutikusius žmones, kurie sakė, kad bijo šunų:)) Negalėjau stovėti neišsišiepusi nuo ausies ligi ausies bandanti jiems pasakyti, kad tokių kaip jie baikščių nesu sutikusi. Paprastai kai žmogus sako bijąs šunų, tai jis net mažylio šuniuko bijo, o čia…
 
Žodžiu, Absoliučiai Absoliutas atvažiavo pas mus kaip gerumo, ramumo, mielumo ir meilumo įsikūnijimas. Toks atėjęs į jų sodybą miškų apsupty, tokį jį per mėnesį ten buvimo ir pažinę. Geras gerietis geriausias. Su visais. Nerealus. Didžiulės masės, gal 60 kg ar daugiau. Metų gal 8-9, sunku pasakyt, stiprus, neatrodo, kad kuo skųstųsi. Tik va, nusiskundimas tas, kad kai jį rado Šimonių girioje prieš beveik mėnesį vaikštinėjantį, taip jo niekas ir neieškojo. Bėdų bėda.
Absoliutui reikia sodybos, aptvertos teritorijos, šeimininkų meilės ir jis sekios kaip mažas šunytis. Su kitais gyvūnais Absoliutas atrodo yra draugiškas, bent jau ramus ir neprasidedantis. Jei prie jo lįstų tai gal atsikirstų, bet kas prie tokios masės lįs?:)
Laukiam šeimininkų ir gerų namų. Būnant pas mus jis pasirodė ir tikras sargas. Užtvertoje teritorijoje jis labai sargauja ir svetimų neprisileidžia. Kai vaikščiojo palaidas tai visi buvo draugai, kai turi aptvaro ribojamą teritoriją jau viskas – jis sargas.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633