Absoliutas

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Absoliučiai Absoliutas. Geras gerietis geriausias. Su visais. Nerealus. Didžiulės masės, gal 60 kg ar daugiau. Metų gal 8-9, sunku pasakyt, stiprus, neatrodo, kad kuo skųstųsi. Tik va, nusiskundimas tas, kad kai jį rado Šimonių girioje prieš beveik mėnesį vaikštinėjantį, taip jo niekas ir neieškojo. Bėdų bėda. O šuo tai nori ten kur gyveno ir su kuo gyveno iki šiol.
Neatsiranda jo šeimininkai, tai jam reikia kitų. Jis, Absoliutas, taigi, tikrai ras. Sodyboje, kurion jį rastą parsivežė pasiūlius sėsti į mašiną ir jam ramiausiai įlipus, o bevažiuojat nuo užpakalinės sėdynes persikrausčius ant priekinės (kaip jis ten ir tilpo?:))) ) Absoliutą nereikėjo rišti ar kitaip riboti – išlipo iš mašinos ir liko. Tiesa, sodyba negyvena pastoviai, tik savaitgaliais tai sodybos šeimininkei sekmadieniais išvykus į miestą, Absoliutas patraukdavo kur nors aplink, tolėliau (šerti ši dičkį būdavo patikėta ateinančiam kaimynui, bet ne, netiko Absoliutui, jam šeimininkė matyt labiau patiko:) ) Šuo prie nieko nesikabinėjo, į jokius konfliktus nesivėlė, jokių vištų nepjovė ir netgi nelabai ką gąsdino, nes labai labai ramus, geras, kas iš šono visiems matėsi.
 
Absoliutui reikia sodybos, aptvertos teritorijos, šeimininkų meilės ir jis sekios kaip mažas šunytis. Su kitais gyvūnais Absoliutas atrodo yra draugiškas, bent jau ramus ir neprasidedantis. Jei prie jos lįstų tai gal atsikirstų, bet kas prie tokios masės lįs?:)
 
Laukiam šeimininkų ir gerų namų.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633