Aknystukai

Kategorija
Katės
Apie gyvūną

Pikta kai reikia kelti skelbimą o nėra gražių foto. Labai išlempi žmogus, vis norisi geriau, gražiau, aukščiau, daugiau, žodžiu, visko kas laipsniuojama ir vis aukštesniu laipsniu:)
Katinukas ir katytė. Katinukas drąsus, smagus, pakalęs kacius, augantis smalsutis, išaugs į kietiaką, įdomaus snukučio abu, ir jo toks poplatis, toliau šonuose įsodintomis akytėmis, ir jos, katytės sesės apvalus platus ir akyčių forma, na, tarsi įprasta, tačiau kai žiūri į snukutį, matai tarsi kitonišką išraišką ar išvaizdą nei visų kitų. Katytė sesė baikštesnė, jai labiau iš už kampo stebėti tinka, o į rankas paimta išsigąsta, plėšiasi pabėgti. Jai reikia laiko priprasti kad kas imtų. Pripras, bet vis to laiko reikia. Kaip ir viskam. Katinukams apie penki mėnesiai nors smulkesni, ypač mergytė, tiek i neduotum. Kastracijomis pasirūpinsim, tik vėliau, dar vaikais gali būti kokį mėnesį kitą.
Iš lauko paimti smarkiai gripu sirgo, katytei greitai vaistai padėjo, regimai pasveiko, katinukas da tokio pašnarpštimo turi. Jam labai tiktų kuo greičiau į lauką išeiti tai visi šnarpštalai užsibaigtų gavus saulės spindulių.
Laukiam baisiausiai kad jiems kas namus pasiūlys. Tikimės ir laukiam, pasiruošę jiems kad ir kokį kraitį sukrauti, pažadėti kad ir ką, kad tik greičiau rastų kas jais patikėtų, kad bus jų mylimukai ir rastų namus.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…