Aknystytė

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Aknystytė.
Žinot, kai būna vaizdas kai nejuda oras, esi kur nors kur labai jis grynas, kokiame nors pušyne, būna ramu, saulė po pietų kaitina, viskas aplink tiesiog stovi ir būna toks ryškus vaizdas, visa tarsi nerealiai atrodo, nes paprastai tokių grynų vaizdų nedaug galimybių turim pamatyti, tai taip man matosi žiūrint į Aknystytę – tarsi išlieta/nulieta gryna, švari spalva, be jokių susivėlimų, nublankimų, išsiliejimų, rūko ar miglos – tiesiog grynas vaizdas. Gryniausias. Tai, va, Aknystytė (Avataro sesė, beje). Jaunutė, apie 7mėn, miela, bet meili dar nėra, dar baikštoka ir nuo glostymų išsisuka. Išglostydavau kai buvo narvelyje, o kai laisvai po kambarį su kitomis katėmis laigo tai glostoma nesileidžia. Nebent netyčia. Arba tyčia kai atsineši plunksnelę – ji hiper stipri medžiotoja, instinktas gaudyti, stebėti, pasieki yra labai stiprus, tai plunksnelės užhipnotizuota net ir paglostyt nutveri:)
Aknystytė sterilziuota ir visa kita, namuose po mėnesio taptų meilia katyte, nes smalsumas ją prie Jūsų kaip magnetas pritrauktų. Katės iš prigimties labai smalsūs gyvūnai, o kai kurios ypač smalsios. Tai čia apie Aknystytę, grynuolį:)
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633