Andrėja

Kategorija
Katės
Apie gyvūną

Andrėja. Katytė ramybei. Kur nėra mažų vaikų, bet yra draugystės ieškanyts žmonės. Andrėjai apie 4-5 metai, jau sterilizuota, nukirminta, nublusinta, čipuota, viskas padaryta ir netgi paaiškinta, kad čia ji laikinai, kad jos vargai lauke baigėsi, kad tuoj ją kas nors nusižiūrės ir tada glostymų, pakalbinimų bus ir bus kasdien ir taip visą laiką.
Tvarkinga, rami, na, gal naujoje vietoje kol visus kampus apeis, išuostys, susipažins tai garsiai aptars-pasidalins – šits kampas jaukus, čia dar galima būtų pagalvėlę numesti, čia pintinę pastatyti (juk žinot kaip gera ir šilta ir ramu kai gali pintinėje miegoti?Nežinot??? Na, tada išmėginkit, rekomenduoju!)
Tai va, Andrėja šiuo metu Utenoje, vet klinikos stacionare, jau po visų sterilizacijų, viskas seniai sugiję, viskas gerai, tik va, dar lūkuriuoja kol pasiimsit, nes į lauką ji tikrai negrįš, ieškomi geri žmonės-šeimininkai ir tikim va čia ji juos ir susiras.
Taigi, klinika Donelaičio 10, Utena, galit pasiskambinti 868678900, dirba kasdien nuo 9 iki 20val, o šeštadienį nuo 8 iki 16val.
Laukiami!