Aramis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Aramis ir jo buvimo akimirkos iš keleto mums žinomų laikotarpių nuo pirmo karto kai susitikom lygiai prieš tris metus. Dabar Aramiui 5 metukai. Kastruotas, labai labai mielas, gerutis, meilus, judrus, žaismingas, prieraišus Aramis, kuriam, na, tiesiai šviesiai – nesiseka.
Jam reikia namų, kuriuose visą laiką būtų žmogus. Vienas likęs greičiausiai grauš slenkstį, staktą norėdamas išeiti ten, kur ką tik išėjot Jūs (tikėtina, kad apsipratus naujoje vietoje to nebūtų). Jus lydėti, namuose vienam gal baisu, gal neramu, gal… visaip. Tiesa, ir bijo griaustinio, fejerverkų – tokiu metu tikrai neturi būti vienas.
Daugiau jokių kažkokių ypatingų sąlygų, nes šunelis myli visus žmones, visus gyvūnus, vaikus. Na, gal vištų, tikėtina, kad nemyli. Manom taip, nors netikrinę, bet taip gali būti.
Ir jau iš mūsų dveji buvo ilgesni namai, ir gal dveji labai trumpi. Visais atvejais žmonės sąlygas tarsi turėjo, labai labai norėjo, bet taip pasirodė toks daugiau manymas, nes galiausiai vis viena nesusitvarkė su užduotimi „amžinai amžinai, iki mirtis mus išskirs“ ir… Aramis ieškosi namų.
Labai labai dėl to gaila, šunelis, matot iš nuotraukų – dieviško grožio princas. Bet va.
861232962