Arčis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Laimingi žmonės laimingas ir keturkojis šeimos narys. Kai kartais nuo mūsų nusisuka, mes nusisukam, lieka gyvūnai tarp dangaus ir žemės, tarsi taip kaip ir buvę, bet jau be namų…
 
Arčis. Apie 5 metų, maždaug iki kelių ūgio, apie 15kg svorio.
 
O jei ne skaičiais, o šiltais žodžiais? Tada taip:
Nemėgsta kačių, mažu šunų, gali įkasti jei puti į nosi (šis apibūdinimas man labiausiai patiko:)) visi šunys tai galėtų padaryti;) Net aš taip padaryčiau:D Tai tiesiog, negalima to bandyti nei ant vieno jei sava nosis brangi:))
Su žmonėm elgiasi super, gerietis. Moka keleta komandų -sėsk, gulk, balsas, labas. Drausminant sakau „Ne!“ ir klauso! 🙂 Padėto maisto neiima kol nepasakai „Imk!“ 🙂.
Bijo dulkių siurblio, fejerverkų, vandens atrodo prisibijo, į upę nelenda maudytis. Prausiasi tik po dušu nešlapinant galvos:)
 
Į lauką įpratęs eiti du kartus per dieną – ryte ir vakare. Namuose tobulas šuniukas, tvarkingas, nieko negraužia, saugo namus ir turtą:) Įpratęs per dieną ramiai laukti grįžtančių šeimininkų, taigi, vienas palikta nekaukia. Sargus, iškart sureaguoja į skambutį, bet svečius apuosto ir viskas. Savus atpažįsta iš žingsnių 🙂
 
Žodžiu, tobulas, įpratęs gyventi bute, šuniukas.
Ir šiam gražuoliui, deja, reikia naujų naulatinių namų.
861232962 (jei iškart neatsiliepiu prašom rašyti SMS, perskambinsiu kai tik galėsiu)