Arktis

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Arktis. Tikrai galėtų gyventi ir ten kur amžinas įšalas – jo kailis tarsi tas kur senoviškas, dirbtinis būdavo – tankus tankus, net nesimato, kad kailis, trumputis ir tankumo kaip vata.
Ar tai laikiukas?Kažkoks matyt taip, tik kad ausis pastato tik susidomėjęs ar išsigandęs arba kai šiaip ką įdomingo pamato tada jau stovi ausys ir visas dėmesyje. Kitą visą laiką varo pirmyn, o ausys kad netrukdytų prie galvos ir jokio pasipriešinimo, nestabdo greičio. Ir nemanykit, kad vedžiojant Jums nors kokį dėmesį skirs – esat tik kliuvinys, laikantis pavadėlio galą. Arktis visas kvapuose. Nosis tik tai ir daro, kad eina pėdsakais iš paskos kojas vilkdama, o uodega pati paskutinė net užsirietus varo bijodama atsilikti. Gali Arktis ir kinkinį traukti, nes kvapų jam visur pilna, tai visuomet bus kas varyte varys kaip amžinas variklis į priekį.
Draugiškas su visais, kastruotas, apie keturių metų amžiaus. Kažkodėl nepažįstamam pasirodžius pirmiausiai metasi į šalį, tarsi pasigūžia, išsigąsta. Bet jau kai žino žmogų tai juo pilnai pasitiki ir kartą gražiai padraugavęs kitą kartą baimės nerodo.
Taigi, tik draugystei ir pėdsakams. Duokit jam savo leteną, draugaukit, o visą kitą laiką leiskit pažinti aplinką – jam tai kaip gamtininkui gyvenimo esmė. Be jos nėra prasmės egzistencijai. Tai ne kambario šuo. Jam reikia voljero, erdvės, išsilakstymo, pėdsakų medžioklės.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633