Aštuonetas

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Jų čia aštuoni. Juodi arba juodi su vos vos baltu pakaklėje, bet praktiškai juodi ir visi trumpo plauko, išskyrus vieną pusiau ilgaplaukį, bet nelabai, tik vos vos ilgesniu kailiuku. Tiesa, ten pat ir viena balta varna, t.y. nelabai balta ir nelabai varna, bet kadangi jau yra smarkiai balta pakakle, dar baltas brūkšnelis per juodą nosiuką tai jau galima sakyti, kad balta varna, išsiskirianti, ne tokie kaip visi:)Ją atskirai aprašysiu, o čia apie juodus – reikia juos pradalinti ar ką, nes, sutikit, vienoje krūvoje šitiek vienodos spalvos katinukų tai jau bėda – kaip išdalint?Pas mus ištisai bėdos – ar spalvotą, ar juodą, vis taip pat sunku ir ta pati bėda – nėr namų. Būk tu koks nori mielas, o dar geriau – trokštantis draugauti, bendrauti, o namus susirasti iš tokios govėdos išsiskirti, užduotis ne iš lengvųjų. Reikia kažkam padaryti pradžią, t.y. pasidovanoti ir tada pasipiltų viens po kito, dovanojimai grandinėle.
Taigi, pradedam. Kas ima bent vieną iš aštuonių?
Apie 3mėn. amžiaus, daugiau ar mažiau mieli, meilūs, draugiški ar prisibijantys, bet būsimi mieliakai, yra tarp jų ir katinukų ir katyčių, nukirminti, nublusinti, vakcinuoti. Kai paaugs bus pasirūpinta jų kastracijomis.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633