Atas

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Atas. Puikumėlis, o ne katinas – grožio kataloginio – juosvas, pilkšvu poplaukiu, ryškiai jūržolių perregimam vandeny žalumos, net matosi bangelės ribuliuojančios;) Kaip paveiksliukas. Na, ir kol kas pas Jus namuose paėmus ir būtų tik kaip paveiksliukas, nes jo nepaglostytumėt, pamatytumėt, kad turit katiną, dienos šviesoje, ne tik naktį jo veiklą girdėdami, na, kokias dvi savaites tai kaip minimum. Toliau jau praėtų rodytis ir dieną, po poros mėnesių gal būt jau ir paglostytumėt, o toliau jau įvykiai žaibo greitumu, na, lyginant su pradžia – taptų Jūsų numylėtiniu, meilūnu katinu, nes išsiilgęs jis rankų, jetus kaip išssilgęs, tik kol kas atsargumas stabdo, neleidžia pulti žmogui į glėbį. O laikas viską sudėlioja, viską iškelia ir parodo – Atas bus puikus, meilus, katinukas.
Aktyvus tikrai nemiegantis, žaismingas, judrus, šoklus. Geriau būtų namai kad šiltuoju metų laiku ir į lauką galėtų išeiti, ir medžiais pasikarstyti.
Toks gražuolis, bet va, užsilaikė dėl savo nedrąsos pasirodyti, o sesė jo buvo, Soja, tokia drąsi iškart, kad namus jau prieš metus rado, vilnietė;)
Taigi, Atas, apie dviejų metų amžiaus, kastruotas, žinoma, ir visa kita padaryta. Laukiam Jūsų kartu su Atu.
861232962