Avataras

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Avataras. Nematėt filmo tokiu pavadinimu?Būtinai pažiūrėkit.
O čia mūsų avataras. Ir nesakykit, kad matėt tokiu akių pravedimu katinuką, netgi snukučio forma. Nematėt. Jei jau mes nematėm iš keleto tūkstančių matytų.
Apie pusės metų Avataras jau kastruotas ir šiaip sakyčiau, socializuotas, bet šįkart to nereikia sakyti – jo socializacija nereikalinga, jis labiau už bet kurį kitą socialus:) Jis be išlygų drąsus, bendravimas pas jį eina šimtukui, meilumas ir mielumas išsiliejęs per kraštus ir gurga šaltinėliu ten kur jis eina. Katinukas žmogui, o žmogus jam. Tas žmogus jo dar nematė, nes Avataras vis dar pas mus, bet tai tik mano kaltė, kad dar to nepasakiau, nepaskleidžiau ir niekas nežinojo, o Tas Žmogus Avataro nematė. Kalta. Bet dabar jau viskas – Avataras ras namus, nes jam jau laikas. Nesvarbu, kad turi vis nesibaigiantį nosies užgulimą nuo slogos ir girdisi šnarpštimas. Neišsišnarpš jis toje pačioje aplinkoje tai aišku kaip dieną iš visų tūkstančių praktikos. Ir iš kitų praktikų aišku, kad tai įvyksta namuose. Išsičiaudo. Tik turi išeiti iš aplinkos, išeiti į lauką, į pievą, pavaikyti drugelius, pavejoti vabalus ir nors jiems visiems Avataro išėjimas į lauką mūsų akimis žiūrint tarsi ir neatneša gėrio, bet čia tik mums taip atrodo – koks gyvenimas jei miegosi kojas į viršų užvertęs ir be alkio nejausim jokių kitų dirgiklių?Iš to ir džiaugsmas, kad reikia klausyti, uosti ir naudotis visomis kitomis tau duotomis galiomis, kad pajustum visus gyvenimo prieskonius. Be saldiklių yra karis, aitrioji paprika ir čili. Kaip jausi saldumą jei nežinosi kas yra kartumas ar net orą deginantis jelapenas?:)
Avataras, grįžkim prie jo. Ateikim pas jį ir veskimės.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633