Avatarinė Kitinytė

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Avatarinė Kitinytė. Nosiukas platus siaurame smulkiame snukutyje su dideliausiomis akimis ir, oi!, dar didesnėmis ausimis! Bet tai kaip jai tinka! Kaip nupiešta ir perkelta realybėn, Avatarinė. Realiai jai gal apie 6mėn. amžiaus, nors daugiau keturių iš sudėjimo, smulkumo tai neduotum.
Glosčiau ją pasiėmusi glėbin nemažiau kaip penkiolika minučių – intensyviai, kalbindama, glausdama ir stipriai laikydama, nes iki šiol ant rankų pas žmogų praktiškai nebuvo buvusi, būtų skirdusi kaip paukštukas vos delnus pravėrus. Bet kitinytė nėra laukinukė. Baikšti ir dar nepratusi, bet taip greitai priimanti, rimstanti ir atsipalaiduojanti, kad ilgai neužtruks – savaitė tokių glostymų, kasdienių kalbinimų ir eis ant rankų jau ramiai, ir ims tyrinėti namų aplinką jau visai atsipalaidavusi, reikia tik tų namų.
Nepaprastai graži katytė. Išsiskirianti, faraoniškai liaunai sudėta kaip išlieta senųjų meistrų statulėlė. Daug palyginimų galima jai rasti, daug… Bet svarbiausia – namai. Palyginimai po to. Kasdien po naują:)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email