Balta beveik

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Priėjo eilė tarakoniukams. Jie tokios rūšies, nes kitaip negalėjo – norėjo gyventi. Mamą ištiko nelaimė, išėjusi medžioti negrįžo. Laimei, sodyba lankoma bent savaitgaliais ir kažkur tvarte verkiančius mažylius rado apsilankę žmonės. Surinko ir atvežė murzinus, išalkusius, pasilpusius penkis našlaičius. Pasisekė ir jiems, ir mums – kaip tik jau buvo savo mažylius ką tik, atrodo tą pačią dieną į savarankišką gyvenimą išleidusi kita, jau prieš pora mėnesių mūsų savanorės priglausta beglobė katytė Sodė. Ji ir priėmė visą šaiką murzių – išmaudė, išprausė, ausis išvalė, pamaitino, sušildė, žodžiu, katiniukais pavertė. Na, tiksliau, tarakoniukais:) Nes mažuliukai, smulkučiai, bet jau tikri katinai – valgo patys, dūksta, žaidžia išvertę savo kukulakes didžiules dideliausias veizolines, peša vienas kitam plunksnas nekaltais veideliais, be mimikos (kaip jie taip ir sugeba?Komikai tikri:) )Žodžiu, užsigrūdino, nes neturėjo pasirinkimo – arba arba.
Taigi, pristatau po vieną – čia, balta trumpo plaukiuko, bet labai minkšto, tankaus, papurusio mergytė. Atrodo labai ramiakė, šaltų nervų taipsakant:)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr