Baltukai

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Katytė turi pilką plunksnelę ant galvos, katiniukas visas baltas kaip pirmas sniegas…oi, banalus palyginimas, geriau reikia lyginti su šviežiai pražydusia pakalnute. Žinot, būna pats gerumas, pats šviežumas visos gamtos tai ir kvapas aštresnis juntamas ir tie žiedeliai tokie gležnučiai, taip dar baltesni nuo tos visumos atrodantys. Tai ir šie katiniukai, apie 2-2,5mėn. dar tokie jaunučiai, va, jiems tik kažkiek švelnumo parodė, į namus rastus soduose parsinešė, maisto davė, jie saugūs pasijuto ir jau abu žaidžia, jau jiems atrodo viskas gera ir gražu. Tik akytės patraiškanoję, bet palašinus keletą dienų lašiukus ir jau būtų švarios, gražios, čia ne sunki kokia infekcija, nereikia bijoti.
Mažyliai išaugs į tokius ne kaip būna stori, apvalūs, bet ilgi, panteriški katinai. Turėtų būti dideli į įlgį, aukšti, ilgomis uodegomis, smailais snukučiais, žodžiu, mėgstantiems faraoninius katinus, formų kaip Egipto mylimų kačių, ten storų jei ir būdavo tai netyčia tokiomis tapusių, tokiuose karščiuose,kaip kad ir pas mus dabar, storas nelabai būsi:)
Tai katinukai atsipalaidavo, o juos laikinai priglaudę žmonės tuo negali pasigirti – reikia mažiams namų ir skubiai, naminiai gyvūnai jų nepriima nei per kur, o kur tada juos padėti?…
Katiniukai Trakuose, gali pavežti ten kur panorėsit, tik skambinkit ir tarkitės, svarbu, kad galėtumėt jiems suteikti namus ar bent jau laikiną globą.
868620006