Bazas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Bazas, kaip ir ne vienas pas mus sėdintis šunius kaltas tuo, kad nėra sargas, o yra draugas, nes žmonėms draugų reikia mažiausiai. Jiems reikia sargų, kad neštų naudą. Draugų retokai. Pasitaiko. Tačiau gyvūnai turi laukti kartais metų metus kol jų draugas atvyksta jo ieškoti. Visi žinom iš savo patirties – kartais tikrų draugų tenka ilgokai palaukti, o galiausiai būna visaip – randam/sutinkam arba taip ir pragyvenam. Su tais kurie supa, bet nebūtinai tikrais draugais.

O Bazas draugelis. Labai mielas, labai bendraujantis, tiesiog prilimpantis. O kai prilimpa šerniukas tai taip miela:) Nes Bazas platus priekiu ir siauras į galą, labai ypatingos, išskirtinės išvaizdos šunius. Mieliakas visiems. Su kitais šunimis, jei tai patelės jis labai mielai sutaria, kartu gyvena ir džiaugiasi jų draugija.

Bazas vienas seniausių mūsų gyventojų, dar iš buvusios mūsų globos namų senosios vietos, Medenių kaimo, atžygiavęs. Jam apie 8-9 metai. Jis judrus, aktyvus, bet nėra besiveržiantis į priekį ir todėl su juo gera vaikščioti. Ir apskritai, jis mėgsta žmogaus draugiją tai kai jau ikvaliai prisiuosto kvapų, bidzena prieky ir vis atsisuka palaukti bendražygio – išsišiepęs ir laimingas.

Ar suras Bazą jo geriausias draugas?..

861232962

O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant  mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:

https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633