Bebra

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Šiandien Bebrusuose lankėsi Kalėda, nematėt?Prašvilpė virš stogų, užkliudė iš kaminų virstančius dūmėlius, nupūtė nuo medžių šakų šalto lietaus kristalus, pagąsdino kaimo šunis (jetus, jie vis dar prie būdų, ant lenciūgų?…) ir krito ereliu apačion, nučiupo švelniai rainuotas kataites paauglytes ir visu greičiu į Vilnių, į laikiną globą. Kodėl Kalėda?Nu…nes jis stebuklus neša, ar ne?Tai aš ir pamaniau – va, bus Kalėda tai patvarkęs, jau pora mėnesių mažylėms ieškančioms sauso ir šilto, sotaus gyvenimo kaip kalėdinį stebuklą joms laikiną globą suorganizavęs. Švelniai rainos kataitės tuoj pasirodys FB ir dar kur nors ir ras namus ir greit pamirš net ir šią kelionę, nes jau keliaus savo laimės keliu.
O tada kas čia ant drėgno, šalto, apvalius letenukus gražiai sudėliojus, kailiuką purų purų dar labiau papurinus, apvalius žandukus atstačius tupi, tipsena briauna ir apvaliomis akutėmis taip viltingai žibina?
Ech… čia jų mamytė. Ji liko kito kalėdos nekalėdos laukti, bet tokio paties stebuklo – jai globos reikia, jai namų reikia. Lauke katytę pamaitinę per vasarą gali jai galvytę paglostyti tai jei ją į kambarį kas paimtų, ji aišku būtų meili, iškart puiki katė. Matosi, kad jauna, kad rami, kad graži tai nėra ką ir kalbėti.
Tai va… jos viskuo, pradedant vaistais nuo kirminų, kitų gyvių, vakcinavimu, ir sterilizacija bus pasirūpinta, reikia tik noro padėti, priimti. Tikimės tokio paties vėjo kaip rogėmis virš čerpių nešėsi ir skambučio – 861232962