Belen kokie

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Štai mūsų mažyliai, čia ta mūsų šeimynėlė kurioje visi broliukai – vyriškoji kompanija. Visi gražūs iki nagalėjimo, kiekvienas skirtingas ir tuo pačiu visi panašūs vienas į kitą, nu kitaip ir būti negali, juk visi broliai 😊. Nežinau kaip Jūs išsirinksite. Kuo vadovausitės, kokiais kriterijais, ar skaičiuosite plėmus ar dėmes esančias kailiuke, ar rinksitės įvairių raštų rainumą, gal kuris Jums bus gražesnis.
Nežinau, Jūsų vietoj kaip rinkčiausi, bet žinau, kad išsirinkčiau, o gal net ir ne vieną. Atsispirti neįmanoma. Tik nesenai gavau nuotraukas ir pati sau pavydžiu, kad namų globoje turim tokių grožių, (didžiausias aišku pavydas pagrindiniai globėjai Agnei, kuri turi galimybę juos matyti, glostyti, džiaugtis jų draugija kasdien ir kada tik isinori) 🙂
Visada po fotosesijų nekantriai laukiu žinutės iš mūsų nuostabios fotografės Lalezer. Jos nuotraukose, jie visi tarsi gyvi, atgyję, rodos imsi per ekraną ir paimsi, paliesi, paglostysi, pasiimsi tiesiai į namus. Nežinau kaip, bet ji moka, pateikti Jums visa jų grožį ir iškirtinumą, praktiškai viskas padaryta, Jums lieka tik išsirinkti sau draugą.
Katinėliai apie 2 mėnesių amžiaus vakcinuoti, čipuoti.
Skambinkite, katinėliai globojami Anykšciuose. 862410686