Bentis ir Strazdelis

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Čia trumpai neaprašysi…
Bentis ir Strazdas. Broliai. Truputį virš metų. Abu sužaloti. Strazdelio visai psichika pažeista, Benčiukas bus kažkam draugelis meilybė, tik be regėjimo. Strazdelis puola panikon vien žmogų ar neaiškų objektą per atstumą, tik tolumoje pamatęs, o ir jo nematydamas lauke nesijaučia išvestas nei drąsiai, nei ramiai. Čia švelniai pasakyta – jis paklaikęs ir veržiasi tik atgal į voljerą kur jau pripratęs būti. Tai tik glėbyje kiek ramiai pasėdi, bet visą laiką įsitempęs stebi aplinką pasiruošęs išsiveržti visomis priemonėmis iš rankų. Benčiukas prisibijo svetimų, bet susipažinęs, išglostytas, iškalbintas gali būti ir vedžiojamas svetimo, nes žmogaus draugija be galo džiaugiasi, laimingas toks, kad pamatęs jau puola iš savęs išeidinėti palikęs visą save žemėje skrenda jo gerutė, švelni siela pas Tave žmogau į glėbį. Tik leiskis tai išlaižys veidą, išpraus ausis ir plaukus iškedens.
Gyvenę abu viename kieme, buvęs šeimininkas… na, ką čia galima pasakyti apie šeimininką?Nieko. Apie jį nieko nereikia sakyti. Kalbėkim apie šuniukus. Strazdeliui reikia voljero lauke, kad viską matytų ir nelindėtų visą laiką matydamas tik sienas. Benčiukui reikia šviesos kad nors ką matytų – jo atšokusi akių tinklainė, viena akytė jau pakitusi ir išoriškai matosi – melsva ir didesnė už kitą, kuri dar mato šešėlius, bet jie tamsėja. Gydymo nėra, yra tik susitaikymas. Šuniukas prisitaikys, o mes, žmonės, galim jam tik padėti. Ir Benčiukui reikia lauko voljero su broliu, kad matytų gyvenimą tiek kiek matys dar, o vėliau matys vidumi. Bet šviesa, oras visiems reikalingas tiek pat, ar matančiam, ar tai šviesai mąžtant.
Benčiukui, tikiu, atsiras žmogus, jautresnis, švelnesnis ir šuneliuką prisipratins, nuramins, apsaugos. Bentis mažas, riestanosis, be galo guvus, judrus, bet taip greitai nurimstantis uždėjus rankas ant galvutės…
 
Atšilus orams reikia lauke statyti gerą voljerą šiems dviems mažyliams ir būtų nepaprastai reikalinga jų dviejų – antras būtų kitiems mūsų dviems mažyliams bailiukams, kurių negali vedžioti nei vienas svetimas – Mėtukams. Jeigu taip sutelktume pajėgas ir pastatytume du gerus – su medinėmis grindimis, stogu voljerus, jiems būtų tiesiog naujas gyvenimas. Būsim dėkingi už pagalbą lėšomis ir gal būt fiziškai – voljerų projektu ir jo įgyvendinimu.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633