Bentis

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Bentis. Poros metų amžiaus jau bele kaip žmogui atsiduodantis, paklūstantis, nusileidžiantis kad tik jo nebartų, nebaustų, jis visaip įtiks. Taip įprato nuo vaikystės, vis dar tai atsimena kaip gyvenimo pradžios pamoką.
Reikia padėti jam tai užmiršti. Ir pradėti prisiminti, kad žmogus gali būti draugas ir globėjas, žaidimams, glostymams, buvimui kartu.
Bentis nedidukas, apie 10kg sveriantis, galva kelius panašiai siekiantis, ilgesnėmis kojelėmis šuneliukas jau nuo mažučio kažkas nutikę (trauma ar įgimta), bet regėjimas viena akyte visai prarastas, kita mato silpnai. Kasdien lašiukai lašinami dėl akispūdžio (dešinė akytė, kiek didesnė nei kairė). O šiaip šuneliukas nesiskundžia sveikata, kai su broliu Strazdu, stambesniu už save gyveno tai dar jam ir vierchu buvo, viskas pagal jį, Bentį, turėjo būti. Bet šiaip nerodo piktumo kitiems šunims, jau nekalbu apie kalytes, matyt, tik broliškas viršus būdavo – kartu gyveno, ir draugavo ir pasipykdavo. Žmonėms visiems nuolankus ir geras bele kaip.
Artimiausiu metu bus kastruojamas.
Ieškomi jam jautrūs, mylintys žmonės, turintys kantrybės iš prie žemės besispaudžiančio naujoje vietoje šunyčio padaryti savimi pasitikintį, nurimusį draugą. Kantrybės reikės, laiko reikės ir supratimo apie šunis irgi reikės. Bet kai padedi kitam tai visos pastangos, visas laikas yra niekas. Verta daryti viską.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email