Bixas

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną

Bixas. Ot gražus šuo! Žinoma, čia palakstęs tai tas grožis liežuvio pusiau pridengtas:) Bet vedžiotojai sako – kai eini su juo kur būna žmonių, tai tie žiūri į jį ir seilę varvina – kokio gražumo šuo! sako. Aukštas raumeningas, blizgančiais šonais, spalvų trijų, primena veislinį, tik neaišku kokį, nes iš tikrųjų tai prisimaišę pas jį daug ko, panašu ir skaliko, ir rotveilerio ir dar kokio mišrūno. Gavęsis tvirtas grožis.
Labai draugiškas, labai mielas, bendraujantis, stiprus, judrus be galo, aktyvus šunius. Jo nepririši, nors ir kam? Draugai ne grandinėmis rišami, tik meile. O jei voljere tai jam reikia tvirto ir su stogu be skylių, nes Bixas išlipa iš voljero per bele kur ir bele kaip ir tinklą dar sugeba prieš lipant prasiardyt stoge. Žodžiu, alpinistui turi būti ir voljeras geras. Ir, žinoma, kasdienės vaikštynės/eitynės/lakstynės. Jei paleisti teritorijoje vieną lakstyt tai tvora turi būti ne pusantro metro, nes jam ją perlipt nėra kas.
Taigi, draugystei Bixas ieškosi aktyvių, jaunų žmonių, leidžiančių laiką ore, gamtoje.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…