Bosė

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Bosę, prisimenat?Sausio pradžioje labi prašėm jai laikinos globos ir ją labai dosniai pasiūlė vilnietė Evelina, prieš tai aišku atsiklaususi savo Mobio ar priimtų padraugauti kitą šunytę. Tas sutiko ir kaip matot, abu labai moka kartu į ūsą pūsti visą sofkę okupavę;)
Ir dar gyvena kartu ir katės tai Bosei miegot netrukdo, gali kartu gyventi;)
Pirmas dienas Bosei buvo labai nejauku didelio miesto gyvenimo triukšmai ir ritmai, judesys ir aplinka, buvo baugu, bet susitvarkė, gal padėjo kartu vaikštinėjantis ir įpratęs prie visko Mobis.
Bosė – vyresnio amžiaus šunytė, dešimties metų, sterilizuota, visa padaryta. Rami, miegalė, mielai ir draugiškai bendraujanti su visais, taigi, būtų šeimos augintinių papildymas jei kam reikia draugijos, jei Jūsų vyresnio amžiaus šuniukui reikia draugijos, jei Jūsų vyresnio amžiaus mamai reikia draugijos ji vaikšto gražiai jei tai ne didelio miesto aplinka kur niekas jos neišgąsdins, niekur neraus tarsi pabaidyta.
Ieškomi namai, taip pat galima sutarti ir dėl laikinos globos kai viskuo pasirūpintume, Jums tik beliktų suteikti gyvenamą plotą ir dalintis kasdieniu dėmesiu bei laiku.
Skambinkite, paskalbėsime, pasitarsime, nutarsime:)
861232962 (jei negaliu atsiliepti prašau rašykit žinutę, perskambinsiu)