Bučkė ir Vija

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Bučkė ir Vija. Sesutės. Nors šįkart daugiau apie Bučkę, drąsesniąją, visada prisigretinančią ir stebinčią, laukiančią kad paglostyčiau, o kai sieki glostyti visada pirštus graužia ir paglostyti ne visada leidžiasi, ne kaskart nugarytę atsuka, bet labai saviškai mielumą rodančią – graužiančią pirštus:))Todėl Bučkė. Nes bučiuojasi. Kad ir saviškai:)) Labai smalsi. Smalsios visuomet greičiau namuose pripranta, meiliomis tampa, nes smalsumas jas veda pažinti, o kai esi pažinimo objektas tai ir į naudą:)Vija, sesė, tiesa, irgi netoliese, stebi sesę ir stebi ką darai, tik liečiama nesileidžia, bet kartu va taip va, sinchroniškai gali momentus pagauti kai abi kartu, abi greta.
Katytės gražutės, jaunutės, apie pusantrų metų, tokio kaip išlieto grožio, kailiuko dailumo, kaip nublizgintos, nei vienas plaukelis į šoną nestyro, viskas kaip priglostyta, pomada sutepta:D
Ar įmanoma, kad pastebėsit?Įmanoma, visada tikiu, kad viskas įmanoma. Reikiamu laiku reikiamoje vietoje tik reikia būti;)Tai gal dabar tas kartas?:)
861232962