Dafkė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Dafkė.
Pirma mintis pamačius – ot, tešliukė, trumpomis kojytėmis, tikriausiai vaikščiot sunku, ką jau ten pabėgėti. O matytumėt kaip ji liuoksi! Striksi, šokinėja, bėga, lekia:) Jauna juk šunytė, vos 3 metų amžiaus, pasiruošusi žaisti, dūkti, lenktyniauti jei ne su Jumis, pritinginčiu, tai paskui pienės pūką jos vėjo nupūstą ir jos trumpų kojyčių ir žvitrių akyčių į tolius palydimą. Ir jau meilumas tešliuko šito! Su charakteriu – kol nepažino mūsų, pirmas dienas kiekvieną paitikdavo aplodama kad ir nepiktai, bet klausiančiai įkyriai sužinot norinčiai – kas per toks esi, ateinantis, a?sakyk greičiau, rodykis, kad žinočiau ar nereikėtų į kojos pirštą įsikabinti?? Bet vieną, antrą kartą pakalbinta, paglostyta, trečią kartą jau pilvelį išvertusia ir dabar būtent nuo to ir pradedančia – VIKST ant šono pamačius, platų pilvuką į viršų ir niurkykit mane, prašom, niurkykit! Pirmus kartus dar tyrinėjo situaciją ir nors pilvą vertė, bet akylai stebėjo ar nepasirodysim apgavikais, tai atsargos dėlei dar ir apurgzdavo, nors glostymus priimdavo. O dabar jau lekia, verčiasi, griūna – glostyk, niurkyk, galvą kiša ir jau kad ir kaip išniurkai bet nebeurzgia, jau supranta – esi tas, kuriam galima leistis.
Taigi, buvusi bobulės, kurios neliko, Dafkė pas mus. Laukia šeimos ar vienišo žmogaus, vaikai nėra jai labai laukiami žmonės, bet tikiu, kad ilgainiui ir juos priimtų, tik gal ilgiau užtruktų, nes reikėtų stebėti kad jų staigumas ją neišgąsdintų, o kai šuo išsigąsta jis gali ir gintis. Tai Dafkė, kaip iš aštresnių charakterių šunų tai manau gintųsi. Bet pažinus, susipažinus, priėmus ir pripratus, atsipalaidavus bus liuksiškas šuo, draugas. Laabai puiki, žavi palei žemę, bet nemenko kūnelio, trumpomis kojytėmis, apvalutė kaip bačkutė, biškį pagal sudėjimą kokį basetą primenanti.
Sterilizuota ir visa kita, tvarkinga, gyvenusi kambaryje, miegojusi lovoje, tom pačiom sąlygom ir iš mūsų dovanojama.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633