Dainora

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Kai turi tokias ausis tikriausiai eini visur kaip su iš anksto atlikta rezervacija, kai viskas įskaityta;) Jūs turite bilietuką?..aaa… ne, Jums nereikia bilietuko! Prašom praeiti, tik atsargiai, atsargiai, čia durys žemokos, neužkliūkit, palenkit galvutę…“
Taip turėtų eiti Dainora. Iš pradžių ji atvyko su vardu Nora, o sena informacija čipe rašė, kad ji Linda, pradėjom vadinti NoraLinda, tačiau po dienos, kai ji mums pradainavo, pradėjom vadinti dainuojančia Nora ir liko prilipo jai Dainoros vardas negrįžtamai;)
Ji nedainuotų, nelotų, galėtų netgi būti ir ne dainora:) Bet ji negali pakęsti būti pririšta-prisegta kaip pas mus kad ir kambaryje kur visur durys atviros ir ji galėtų bėgti, išbėgti pabėgti, pagauti katę, tai turi būti prisegta grandinėle. Ir, beje, ji tikrai norėtų pagauti katę! Ji jas tiesiog d i e v i n a:) Na, ta prasme, kad pagausiu, nežinau, kaip minimum užmūčytų, užgautų, sutryptų ir mirtinai išgąsdintų… Arba sutiktų tokią katę, su kuria labai sutartų, niekada negali žinot kaip būtų jeigu būtų;)
Taigi, o šiaip ši palei žemę biškį garvežiuko ilgio, stambia, vos ne vokietkos galva, smagiai užriesta į viršų uodegėle, vos į šonus pasuktom taksiškai įstatymo kojelėmis superinė meilybė šunytė draugiška su visais žmonėmis kad ir kokio amžiaus būtų, judri kaip maža šunytė, smagi, žaisminga, akutėmis visada stačiomis ir pasiruošusiomis viską pamatyti, susiurbti vaizdus pro jas, susipažinti, susiuostyti ir t.t. ir pan., žodžiu, aktyvas kaip turi būt. Laaabai miela. Tvarkinga, apie 14kg sverianti šaunuolė spartuolė:)
Atvyko pas mus nelikus šeimininko.
Šiuo metu Dainora rujoja, tai kai pasibaigs ruja, kai praeis atitinkamas laiko tarpas kada jau bus galima pasirūpinti jos sterilizacija tai tada ir bus tai padaryta.
Tai… dabar galite kreiptis, kad neturit katino, o durys ne tokios žemos kaip į žeminę;)
Draugystei žinoma didelei didelei:)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 12 iki 16:00 val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val). Jei negalim atsiliepti prašom rašyti žinutę – perskambinsim
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633