Deima

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Vaaa, kokia atsipalaidavusi, rami, besimeilinanti rodanti kaip nori būti glostoma ir kalbinama, kaip trokšta žmogaus draugijos Deima.
Deima. Katytė, kuriai pasisekė. Kuriai sektis pradėjo nuo tada kai buvo žiauriai nuskriausta (jos pirmas postas: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2206074412796579&id=142997832437591)
Tada ją rado, pavyko laukinukę persigandusią, kenčiančią paimti ir prasidėjo kelias link išgijimo. Žinoma, daug laiko praėjo – tyrimai, operacija, pooperacinis laikotarpis. Dabar, kaip praėjo keletas mėnesių jau viskas seniai užmaršty, Deima ne tik kad tapo meilute katyte, bet ir seniai užmiršo ką teko iškęsti. Kad buvo trauma kai bėga matosi vos vos šlubtelėjimas, kurio ji pati tai tikrai nepastebi, jai nieko neskauda – ji bėga, užšoka, šoka, lipa, kabarojasi jei reikia ir viskas super.
Deimai ieškomi nuolatiniai namai. Ji rami, meili, santūri, gera, švelni. Artimiausiu metu bus pasirūpinta ir jos sterilizacija. Bet ją imti ir pratintis pas save namuose, galite jau dabar, operacija vis viena psirūpinsim. Padarysim viską iki galo, kad nuo mirties iš skausmo ir bado išgelbėta Deima turėtų savo mylimus žmones.
Šiuo metu katytė yra pas globėją Anykščiuose, dėl jos skambinti tel.: 862616617