Didžioji Kobra

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Seniai norėjau kelt šį postą jau vien dėl smagumo ir kad kaskart einant pro šias Akis, ir jaukinantis taip lėtai kaip sraigės bėga sprintą, vis dėl to šilta širdy, linksma žiūrėti, stebėti, mėginti paglostyti ir rainius jau pavykus net iki murkimo davesti glostant ir kasant, o Didžiąją Motiną Kobrą tik pasiklausant jos aukšto dažnio apurzgimo ir staigaus kirčio laimingai išvengus vistiek būna linksma, nes pažanga akivaizdi, jaukinimasis vyksta, o kačiukai ypatingai laukinukai buvę ir ateity virsiantys a la naminiais, visada bus ypatingų atspalvių suaugėliai, su stipriai išreikštais laukinių, t.y. didžiųjų kačių instinktais, džiugins kačių mylėtojų širdis, kurie iš tikrųjų pažįsta kates, vertina jų koloringus charakterius, nemanantys, kad katė turi tik gulėti ant kelių arba kaip mažas kačiukais žaisti su siūlu, žinantys ir pripažįstantys, kad katės ypatingai skirtingos ir turi teisę pasakyti NE, nes jos nėra mūsų paklusnūs pavaldiniai, o patys sau šeimininkai, kartais netgi mūsų, nes mes suteikiam pastogę ir maistą, o jiems beveik DZIN – jei bus nuotaikoj, paglostysi, jei nebus, neglostysi. Ir, svarbiausia, su tuo sutiksi. Visi turim teisę rinktis. Esam tik draugai. Arba – esam net draugai. Žiūrint kaip kas vertina.
 
Tai va, daug prirašiau, o esmė, kad raini broliai – stambus, didžiulis visiškai rainis, gražus kaip princas ir bele kaip pabėgantis kad nepaliestum vis dėl to pagautas kampe ir pradėtas glostyti, užmurkia ir pripras iki tokio laipsnio, kad bus stiprus, bet sukalbamas naminis katinas, kitas rainis balta pakakle bus beveik normaliai meilus, tik baikštesnis vos vos katinukas ir beveik įprasto charakterio, o raina balta karalienė, Didžioji Kobra bus tikra ta, kurią aprašiau – pripras tiek kiek jai atrodys reikalinga, priims maistą ir gal po metų buvimo namuose leisis visai nemažai glostoma. Bet vardą, tikiu, paliksit jai tą patį – Kobra, arba Kobrytė:) Labai ypatinga katytė, labai:)Guli visi hamake, išsidrėbę, jau atsipalaidavę prie mūsų, stebi naglai, kiša pirštukus kad kepštelt praeinančius:)
Čia foto vis vakarais prabėgant pro jų pakeliui stovintį narvą darytos, praveriant duris, pakalbinant ir pratinantis nors po pora minučių. Foto tamsios, telefoninės, bet kokio grožio šie pusės metų milžinai, a?Kokio kailio, kokių akių?Superiniai. Bet tik ypatingų kačių charakterių mėgėjams. Jei norit gražių, gerų, jaukių, į šias nežiūrėkit.
Kastruoti ir visa kita.
Čia raina balta Kobrytės foto ir skelbimas:
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633