Donas. Donatelas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Donas. Donatelas.
Tai 28kg jaunas, metų, padykęs, galvelėje ir pagal elgesį vis dar 4mėn šuniukas:) Nepaisant jo dydžio, svorio, rimtos vilko išvaizdos. Geras iki negaliu! Mielas, draugiškas, meilus, bendraujantis ir labai žaismingas, tai reiškia, kad jis eina, bėga, atsisukdamas, pribėgdamas, sugrįždamas, pasišokdamas, imdamasis pavadėlio ar žaisliuko, tampydamas, džiūgaudamas, vėl į priekį, vėl atgal, pasilypėja pasibučiuoti, rankas gražiai, pažaisdamas patampyti, rūbus apkramtyti (apseilioti, nedraskyti;) ), pasišypsoti, apsidžiaugti ir pradžiuginti, žodžiu, dalyvis nenustygstantis vietoje, o kai toks kalnas tai tikrai smagu, bet tikrai reikia būti stipriam, tvirtai ant žemės kojas padėjusiam ir norinčiam su juo po laukus, po miškus, užsiimti, skirti laiką, dėmesį, bendrauti ir augintis toliau, kad jis protingėtų, suaugtų, mokintųsi su žmogumi kaip jam labiau tinka. Šuo tai protingas, tikrai, ir mielas – labai labai, jokio nei mažiausio piktumo, tik toliau taip, laisvai ir bus geriausias Jūsų kompanjonas visiems likusiems jo virš 15 metams.
Taigi, ieškomi namai, žmonės, jaunesni, energingi, galintys ir norintys skirti jam laiką, dėmesį, kartu, prie šono, nepaliekant jo lauke po visų pasidūkimų, išsilakstymų, nes, taip manom, kad draugas turi būti iki galo draugas, kad nebūtų liūdesys ir ilgesys kai geriausias šuns draugas palieka jį ir parodęs nugarą uždaro paskui save duris į šviesą palikdamas laukti ryto, dienos, popietės ar dar kurio laiko kai galės/norės vėl sugrįžti.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 12 iki 16:00 val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val). Jei negalim atsiliepti prašom rašyti žinutę – perskambinsim
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633