Du ypatingi kačiukai

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Na, dabar jau kai matėt video, kad kačiukai linksmi, kad jie žaidžia tai gal bus lengviau matyti ir įsižiūrėti į jų snukučius ir tai pakelti suvokiant, kad čia blogai Jums, o ne jiems, kad jie džiaugiasi gyvenimu jį matydami ar tik jausdami ir kad tai jiems nekelia problemų. Tikėkimės ir Jums nekels.
Jų video:https://www.facebook.com/142997832437591/videos/2079590122111676/
 
Taigi:
Abu ypatingi – trumpaplaukis turi dūmiškai melsvai rainuotą kailiuką, ilgaplaukis – minkštutį, švelnų, stambiai rainuotą. Abu mieli, meilūs, žaismingi. Trumpaplaukis aktyvesnis, o ilgaplaukis, kaip dažnai būna, flegmiškesnis, bet žaisti neatsisako nei vienas, nei su broliu. Žodžiu, linksminasi.
Abu, kaip sakom, išeitų ugniom į naujus namus, nes abu ypatingai gražūs. Tik toks trūkumas. Mano akimis net netrūkumas. Tiesiog, toks gyvenimas, ne kiekvienas gimsta su auksiniais marškinėliais. Svarbiausia, kaip prisitaiko. Jie, kaip matosi iš video – puikiai prisitaikantys ir susitaikantys. Vienas nemato visai, kitas mato viena akyte. Tas, kuris mato viena akyte tai iš viso be trūkumų jam – jis viską mato, o svarbiausia, jaučia. Ir jam gera. Ir kitam gera. Nors jis nemato nieko ir nieko nematys. O po 4mėn.abu bus kastruojami ir šalinamos nefunkconuojančios akytės, žaizdelių nebus, nes akyčių vieta bus užsiūta. Ką mes matome tai infekcijos pasekmė – negydytos infkecijos. Gal dėl jų persirgto rinotracheito, gal ir jų mama juo sirgusi. Būtų taip neatsitikę jei kačiukais kai buvo pastebėta problema, būtų tinkamai pasirūpinta, taikytas tinkamas gydymas. Bet jaukūs, mieli, drąsūs mažyliai nebuvo naminukai, gyveno gatvėje ir štai, rezultatas.
Žmonėms kažkodėl labai nejauku žiūrėti į neįgalius žmones, suluošintus gyvūnus. Nejauku netgi pamatyti, skuba nusisukti ir nueiti. Argi apsimetant kad nematai tiems, dėl kurių taip nejauku, kas nors pasikeičia?Ne. Tai kodėl mes stengiamės nematyti be akių, be kojų gyvūnų, renkamės tik pačius gražiausius? Toks gyvenimas. Jis visoks. Jį reikia priimti ir tiek.
Na, bet žmonių visokių, tai bus ir tokių, kurie nenusisuks. Ir šie kačiukai ras kelią į kažkieno širdį.
Dabar jie gydomi, vaistais mažinamas uždegimas, kasdien lašinami lašiukai, bet galėtų keliauti į namus, po keleto mėnesių pasirūpintume jų operacijomis ir kartu viską padarytume.
Na, jei atsiras nenusisukančių.
861232962
 
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633