Dusynas

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Nu čia tai, patikėkit, ne kačiukas, o kipšiukas! Jis bėga, dūksta, žaidžia, stveria, čiumpa už kojos, verčiasi kūlio, šoka kad pagaut ranką, o pagavęs žaidžia kąsdamas, nors ir neperkąsdamas, tačiau skauda:) Jį tik į jaunų žmonių namus, jei vaikai tai jau arba patys patrakę tokie, nėra jautruoliai, nes tikrai apdraskys kaip ir priklauso jei su juo žaisi, arba vyresni, patys savarankiškai nuspręsiantys kiek su Dusynu dūkti.
Tai žvitrus, nesnaudžiantis, mieliau dūkstantis, „galva einantis“ nei pro langą žiūrintis. Jam gerai būtų ir namai su galimybe išeiti į lauką kad išsišėlti.
Dusynui apie 7mėn, jis kastruotas, jo buvusi trauma (pakliuvęs po mašinos ratais, atlikta sąnario operacija) kol kas dar matosi šlubtelėjimu ir neataugusiu kailiuku ant šlaunies. Bet Dusynui tas šlubtelėjimas, kuris kaip sakė gydytojas, gali ir visai nesijausti vėliau, netrukdo nei milimetrą!
Dabar kambaryje kur Dusynas tai tikrai linksma, galima gerai praleisti laiką:)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633