Ėja

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Ėja. Kai esi tikrai gražus nereikia sukti veido gerąja puse į objektyvą. Žmogui taip yra kai jis suvokia kas jis ir kodėl jis. Gyvūnui viskas gaunasi instinktyviai, jam tas nerūpi, jam visos pusės giliai giliai… na, žinot, nesvarbios, išskyrus kitus dalykus, gilesnius, kad ir kaip keistai tai skambėtų, gyvūnams svarbiau gilesni dalykai?:)Hmmm…
Apie Ėją. Jos geroji pusė, kad ji pati kaip gerumas. Nedrąsi, miela, rami, miela (miela jau buvo?na, ir kas?mielamielamiela – niekada nėra per daug;) ), meili nors kol kas labai nedrąsiai, bet labai meili, švelni. Kas žinot dar kokių nors epitetų apibūdinti gerumą?Gaubianti kaip migla, kurią matai, bet nejauti, jauti vėsią drėgmę, gaivinančiai liečiančią odą, persigeriančią, kiaurai skrodžiančią plonytį, bet mus nuo viso išorinio blogio saugantį odos epitelį. Užimanti kvapą ir nusinešanti sparnais drugelių ir žiogų svirpimu į šiltą rausvą vakaro saulę kai viskas suspįsta skaidra minčių ramybėj. Galėčiau tęsti, ramybė neša, bet jau žinau, kad oi, kaip nuobodu, gamtos aprašymai per ilgi, visuomet per ilgi. Apie Ėją. Gerumas toks, ramumas irgi toks (skaitykit iš pradžių;) ), nedrąsiai, bet jau išsivedėm į lauką, dar visko baidosi, bet tipena, uodžia orą ir lyžtelia ištiestus pirštus – jau ji žmogui. Dabar tik žmogus kad būtų jai.
Paimta iš gilaus kaimo atklydusi su Delma, vyresne, tokia pat miela šunyte ir, sako, klydinėjusios kaime kokią savaitę. Tai tik tame kaime, o kas žino kur dar buvusios, ką tekę matyti ir pajusti per tuos metus, kur susižeista ar gal nuo gimimo tokia akytė, tiksliau, jos likučiai. Smulkesnė nei vidutinė, ilgakojis grožis, stirnaitė kuriai linkim, visi linkim, tik to kas geriausia, ko jai taip norisi – žmogaus dėmesio ir rankų švelnumo.
Ėja. Vakaro gaisų šviesoje.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email