Eko

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Eko. Ekuku vadinu. Linksmybė, o ne šunelis. Ir nedidukas, kelius vos galva siekiantis, smulkus, gal kokius tarkim 8 kg sveriantis. Žvitrumas kaip ką tik nubudusio, Visur neria stačia galva, neturi laiko pagalvoti – tiesiog daro, ne svarsto. Neturi tam laiko. Laiką naudoja linksmybėms jei tik turi su kuo linksmintis. Jam, va, kad žmogų šalia tai jis pasilinksmintų už abu. Jo pilna į visas puses ir už nugaros ir prieš veidą – ir pašoka, ir nusileidžia, ir apsisuka, ir susisukęs pargriūna, tai nuotraukos pasilieję ir su jo jaunyste nespėjančios. Statiškos, nes visos kito, kurios bandė judėti, išbėgo į kraštus.
Ekukas puikus šuniukas vaikams, sniegui, dūkimui ir ramiam šnarpštimui ant pagalvė jau kai po viskam, po visų rogučių ir sniego valgymų. Tada tik rami pasakaitė ir miegelio… Gal ir aš eisiu, pasapnuosiu kaip Eko suranda sau puikią, linksmą ir jautrią šeimą.
Eko nėra metų. Buvęs laukinukas, augęs laukuose ir dabar vertina žmogų kaip nei vienas žmogus nevertina nieko.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633