Elfas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Tada jie buvo net negalėjai sakyti, kad bjaurieji ančiukai, nes buvo dar liūdniau atrodantys, žodžio „bjaurus“ irgi negali vartoti, liežuvis nesiverčia, ten buvo tik užuojauta ir begalinis noras padėti…
Buvo didelis noras, nesveikos pastangos, įdėtas laikas ir sudėti nervai. Labai netaisyklingai, nelietuviškai parašiau, bet tiesiog, rodos, geriau išsireiškia tai kas buvo. Paimti aštuoni kačiukai iš kurių po visų tų pastangų, skausmo, nusivylimo, darbo, rankų, šilumos ir visko visko, galiausiai liko du. Išgyveno dvi baltos katytės. Viena iš jų beveik nuo pat pradžių gyveno jau nuolatiniuose namuose, kita, išaugusi savo vardu, ne tik stotu, į Elfę, ieškosi namų dabar.
Katytei realiai keturi mėnesiai, atrodo smulkesnė, mažesnė, duotum kokius tris. Vis dar atauginėja kailiukas. Tris mėnesius jis gražėja, keičiasi ir vis dar neatsistatė pilnai. Bet jau trūksta visai nedaug. Palygint kas buvo tada. Ne be reikalo ją globėja švelniai, šiltai vadino Baisiuku Pabaisiuku. Kai tiek žmogus ją čiučiavo, lepino, ištisai nešiojo, maudė, tepė, maitino viskuo kas įmanoma, saugojo, gydė kad tik liautųsi viduriavimas, kad tik stiprėtų, kad tik augtų raumenukai, kad tik… kad tik… Viskas, kasdien buvo „kad tik…“, jos vardas Baisa Pabaisa jos lūpose ir, beje, namiškių sutikusių su tokia globėjos avantiūra atsiduoti, kad padėti vienam likusiam nabagui, skambėjo gražiai. Dabar ji Elfas. Katytė Elfas. Dieviškai graži. Joje tiek energijos per šiuos tris mėnesius įdėta, tiek visko, kad ji spindintis miškų Elfas. Vis dar su krašteliu praretėjusių plaukelių prie akies, taigi, vis dar tepama priešgrybeliniais vaistais. Ar daugelis iš Jūsų ryžtųsi imti globoti aštuonetą nuplikusių, nusividuriavusių pabaisiukų? Tai sakykim ačiū Giedrei. Ir ieškokim kito tokio žmogaus, kuris pamatys Elfą ir suvoks, kad būtent jos jam ir reikia, kad išgydyti visas savo sielos žaizdeles – buvusias, esamas ir būsimas, kurių gal nebuvo, nėra ir nebus, bet, visada viskas sąlygina, žaizdelės irgi;)Buvo nebuvo, bus ar yra – svarbiausia ateinantis suvokimas kad reikia. Kaip kad tada Giedrei – švystelėjo ir nulėmė jos šiuos mėnesius, pakoregavo darbo ir gyvenimo grafiką ne tik jai, bet visiems jos namiškiams. Visiems karmos taškai;)
Beje, sakiau, ieškom trečio žmogaus. Kodėl trečio, turėdama omeny, jautrumą, spontanišką norą padėti, manot, suklydau?Nea… katinukus atvežė juk irgi žmogus, tiesiog tądien pamatęs šią šeimyną ir taip pat beprotiškai lėkusi pora dienų po kelis šimtus kilometrų dėl pamatytų ir jos sąmonę Padėti! užvaldžiusios minties. Tai.. gal tai nėra sutapimas?Gal tokia Elfo lemtis – rasti kelią į trečio, jau paskutinio žmogaus širdį?Hmmm…. 🙂 Pamatysim.
Jei turit minčių, paskambinkit, pakalbėkim, tiesiog apsvarstykim kas ir kaip. Dėl Miškų Elfo – katytės.
861232962