Faina

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Jos ir vardas Faina ir ji bais faina!:) Pamatytumėt ją gyvai, sakytumėt šitai kokie 5mėn kaip maksimum!
Chi:)) Aš irgi taip pasigyriau-aprašiau, jos smulkumu apsigavau, į dantukus nepažiūrėjau, mestelėjau, žmonės užkibo, pasiėmė, palaikė, nu gal ir pora savaičių jei nedaugiau ir grąžino – apgavom, sakėm jauna, pasirodo „sena“, na, jai kokie penki metai gali būt (jau į dantis pažiūrėjom;) )Tai labai persiprašau, matyt, kad man nerūpi tie amžiaus reikalai… bet tai ką?Tai reiškia, kad per pora savaičių katės meilumas neįtikino, gyvūno reikia jauno. Jaunystės kultas, žmonės, tai jaunystės kultas. Na, tiesą sakant, aš žmonių nesuprantu, priimu, bet nesuprantu, esu labiau katė nei žmogus. Mano katišku supratimu, esmė ne metuose, esmė jausme, esmė kaip jaučiamės, ką patiriam, ką mylim, kiek matom aplink save, ne vien save kaip vartotoją. Na, jų reikalas, per sena tai per sena, ras jauną, po penkių metų bus „senas“ ir ką tada?Tikriausiai viskas bus gerai, tik įsitikinimai tokie – reikia nuo mažo. Na, tarkim.
Tai Faina maža ir didesnė neaugs, kaip mažutis kačiukas – trumputė, smulkutė, landi, smalsi, dalyvis ir murkaliukas. Meilumas lipa prieš ją ir už jos ir per Jus perlips, tai jei nenorit meilios katės, pro Fainą praeikit, ne Jums. Ji tiems, kurie patys murkia;)
Mažulytė Faina sterilizuota, savo akutes į Jus žibina, jos širdutė pulsuoja ir žiburiuoja ir viska į Jus ir dėl Jūsų. Ji tokia.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email