Feličita

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Feličita! Na na nanana naaa na nanana naaa na, Feličita!
jei ką tai čia Albano ir Ramino Power. Arba jei ką, tai čia sena gera daina – rekomenduoju pasiklausyti kas neklausę. Na, o prieš Jūsų akis tiesiog Feličitą! ..oi..man vistiek tik dainos ritmu ir melodija tas vardas tariasi, tačiau pasistengus galima ir ne taip dainingai jį tarti. Feličita. Su trumpa „a“. Karamelės sesė, bet greičiau jau kiemiokė. Feličita spanielio mišrūnė arba spanielio mišrūno mišrūnė. Paprastai būna prisimaišę ir biškį to ir ano ir gavęsi šitai. Gražiai gavęsi. Kailiuka švelnutis, šilkinis ir tik todėl nelabai išbangavęs, kad neturėjęs sąlygų bangoms ir ilgiams. Va, ras namus, kuriuose bus kambarinė arba pusiau kambarinė, gero maisto, daug meilės, glostymų, truputis šampūno ir šukų ir ojetus, kokia graži Feličita gausis! Tada jau tik dainuot!
Šeimininkų neliko, tik ant garbės žodžio,žinom, kad ji sterilzuota, nors iš tikrųjų nežinom tai ją imantys tiesiog pastebėtų ir po gero pusmečio taptų aišku- jei nerujos, vadinasi tas žodis tvirtas, na, o jei ką, tai sterilizuoti galima visuomet, tik nenori dabar dėl to žinojimo ar nežinojimo, net nežinau kaip tai vadinti, su klaustuku, šunytei narkozę taikyti, pilvelį pjauti. Žodžiu, tai sutvarkoma jei ką, dabar tik stebėti.
Ką daugiau apie Feličitą? Draugiška, labai miela, iškart kiekvienas jai irgi mielas, net prigula, parodo, kad bus gera, tik tu jai būk geras. Judri, greita, smagi. Apie 12-15 kg sverianti šunytė.
Ieškomi namai.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633