Gaja

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Gaja. Ta, kuri myli. Neuždaryta voljere, jau nekalbant kad pririšta, neatskirta, bet greta, kartu. Ar mes atskiriam savo mylimuosius gretimam kambary?Ne. Mes leidžiam laiką kartu. Sėdim, einam, kalbam, važiuojam. Kodėl apie šunį kalbu kaip apie žmogų?Nes jis draugas. Visi tai žinom, visi norim tokio, bet kai kas mano, kad draugas uždaromas. Tai ne, tada net jei tai ir besąlygiškai jus mylintis šuo, bet jausmą, kad jis ten, o jūs ana kur, ten, už uždarytų durų, tai turi puikiausiai ir trokšta, pastoviai trokšta iki durnumo pagaliau susitikus -, šokinėja ant žmogaus, loja, cypia, lipa ant kojų, o žmogus sako „fu, nešok, sudraskysi, išpurvinsi ir stumia nuo savęs, barasi, pyksta…“ O tai kur susitikimo džiaugsmas?Žmogus jį ignoruoja, praleidžia, praranda. Nenorim, kad praleistumėt, būkit kartu ir patirkit džiaugsmą abipusiai.
Gaja jauna, didelė, aktyvi, žaisminga, miela, meili, bendraujanti, matanti savo dievą žmogų ir vis protingėjanti, besiauginanti savo mokėjimą būti kartu.
Ieškomi aktyvūs žmonės būti kartu su Gaja, žaviai merkiančia savo vieną žydrą kitą rudos spalvos haskiškas mišrūnės akytes, galintys pasiūlyti jai namus su teritorija kur ji galėtų laisva lakstyti, grįžti vidun kai nori ar palaimingai gulėti prie jūsų kojų atviroje lauko mansardoje, sutikti jūsų svečius kad būtų išglostyta. Žodžiu, dalyvauti kartu.
Ji protinga ir besimokanti, jai reikia aiškinti, tobulėti kartu dėl visų dalykų – bendravimo, buvimo, šokinėjimo į glėbį rodant džiaugsmą, pasitinkant draugą, žodžiu, viską gyvenant kartu.
Sterilizuota ir visa kita.
861232964
861232962