Gauris

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Gauris. O po gaurais 5kg masės:) Ir šitas puikus kalnas dar laukia kada pripras nebijoti ir nepabėgti. Kai nebėgs nuo žmogaus tada žmogus pamatys prie kojų besitrinantį kalną, susižavės ir pasiims namo. Bet gali būti ir kitas scenarijus – žmogus pastebės Gaurį kai parodysim dabar, nes neįmanoma tokio nepastebėti ir paims jį kad šis apie 2metų amžiaus katinulis pratintųsi namuose ir kada nors… na, už kokių pusės metų, jau ateitų prie kojų trintis;)
Kaip supratot, laiko turi nemažai praeiti tai galite imti dabar jei planuojate katinuką-naują augintinį įsigyti vasarą, tai… iki vasaros jau panašiai ir matysit namuose, atrodys, kad naujas gyventojas, ką tik atvykęs;)
Nes dabar Gauris tik be galo puikus, bet visai nesileidžiantis į jokias kalbas. Kalbės vėliau kai pripras, dabar tiesiog, gražus kalnas ant lentynos:)
861232962
P.S. foto kur ausytės nuleistos tai darytos pirmas dienas Gauriui paleistam kambaryje leidžiant, kai dar viskas buvo labai labai baisuma. Po to apsiprato, ausiukai stojo į vietas, pakilo;)