Geltona katė

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Jau tos geltonos katės! Negeltonos?Gerai, ne visai geltonos, bet, pažiūrėkit – rusvai raina su rusvumais į geltonumą dar tam tikru kampu priešais langą pasisukus – ir TADAAM! Geltona!:)
Ryški spalva, ryškus grožis, ryški katė – meilumas užaštrintas (komentaruose įkelsiu video, pamatysit patys), veikli, žvitri, smalsi, sudalyvausianti visuose gyvenimo šventėse, paminėjimuose, išėjimuose, veiklose ir būreliuose – maisto ruošimas ant laužo, vargšių žuvyčių žvejonės nuo lieptelio (niaaamm ji tai mėgsta žuvį, tai ne aš!) baravykų rinkimas apie šį ir apie aną beržynėlį (kchm.. tas arčiau kaimyno, reikia eiti anksti, kol anas pirmas nepakirdo, su tamsa dar), takeliu per pievą į pamiškę, ten čiobreliai svaigiai želia.., nu, žodžiu, supratot, jai labai patiktų dalyvauti Jūsų sodybos reikaluose, kartu, iš paskos, nors, manau, vestų ji, ana kaip reikalas drąsi ir veikli viskam. VISKAM.
Jau sterilizuota ir visa kita ir, tikiu, rytoj jau turės namus, vešitės į sodybą, rodysit jai naujas valdas, kurias saugos nuo graužikų ir kitų kačių (vaikščiojo ir pas mus po kambarį ir ant visų jame prieš ją buvusių ir savo kvapą palikusių kačių urzgė uodega orą maišydama)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email