Gėris

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Šiandien žadėjau visiems istoriją apie stebuklą, kurio vardas Gėris.
Tai pradėkim rašyti jo istoriją nuo to ką žinom, o žinom tai ką matom, jaučiam, čiuopiam ir apie ką galim kalėti turėdami daug daug, maišus praktikos ir tūkstančius gyvūnų prie kurių esam prisilietę. Vienu žodžiu, ilgametę patirtį. Va, pasigyriau, galima pereiti prie istorijos.
Na ką… pradžią praleisiu (šuns priėmimas). Tada pirmi jo pojūčiai pas mus užklupus alasui aplink lojančių ir jį, ko gero beveik į šuns dedančių mūsų gyventojų (katės nieko nesakė, čia tik šunys). Atvyko didelis šuo, jie tai ne visi mato, bet tikrai vienas kitam perduoda info ir ji tuo stipresnė kuo stipresnis gyvūnas atvyksta, žodžiu, vertas dėmesio teritorijos dalybose;)
Gėris susinervino, šiaušė keterą – gynėsi tylomis, visiems juk nepaaiškinsi, gali tik nežymiai prieštarauti, paurgsčiojant. Čia tiek apie reakciją į šunis. O į žmogų?Puikiai, dešimtukui. Nei mažiausio nepasitenkinimo. Juk gėris!;)
Kai pamačiau jį po kelių valandų po atvykimo jau ramus gulėjo ant būdos ir iškart pasitiko vizgindamas uodega, jau susitaikęs su visa didžiule voljerų kompanija – ta jau ant jo nelojo, pabodo:) Iškart tapo aišku – galima pas jį eiti ir draugauti, nėra jokios baimės, nerodo jokio nepasitikėjimo, dvejonės draugauti ar ne – iškart iškoręs liežuvį, plačia šypsena, iškelta vizgančia uodega ir džiaugsmingu straksėjimu. Puiku! Einam į lauką, Gėri!
Nuostabus. Galima niurkyti, glostyti, iškart nuprausė veidą, kartu palakstėm, pasistaipėm prieš kamerą (fotkino tik jį… ech) ir ramiai parbėgom atgal į voljerą. Viskas dešimtukui!
Ieškomi faini žmonės fainam šuniui, turintys sąlygas, laiko skirti dėmesiui jam, tuo pačiu sau, sako, kad Gėris nesutiko gyventi voljere ir būti iš jo išleidžiamas net jei galėdavo daug išsilakstyti, negalim kol kas to patikrinti, pasakyti, kad tikrai taip, nematėm to voljero iš kurio jis pabėginėjo, bet mūsų voljere jis sėdi, ant būdos kaip matėt ankstesniame video, nerodo noro kažkur bėgti, nesidrasko ir nelipa sienomis ieškodamas plyšio, tai… gal jis ir nebus jau toks bėgūnas?;) Gal ir namus ras kad galės kartu su žmogumi ir prie žmogaus.
fainas šuo, laukiam atvykstant susipažinti!
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email