Giedraitukai

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Nugi nugi (ar reiktų sakyti „nagi nagi“?…hmm), bet kad ir kaip – ką aš matau, sakykit?Nes gal Jūs matot viena, aš kita?Kartais taip rodosi, nes jei Jūs šįkart irgi matot lapus (papartį?.., tai, žinokit, aš matau ooo! kokio grožio po lapais ir už lapų, ir noriu praskleisti, bet labiau Jums nei sau – aš matau ir pro juos, praktiškai neklystamai, nes visi jie būna OO! Grožis, žodžiu, o kad tą grožį pamatytumėt ir Jūs, jau, prisipažinkit, palepę nuo tiekos pasiūlymų/foto/visokiausiuose fonuose, visokiausiomis spalvomis ir potėpiais, kad nežinot nei ko norit, nei ko norėtumėt jei apskritai norėtumėt, sėdit, tarsi renkatės, tarsi dvejojat, neapsisprendžiat, o iš tikrųjų tai tik laiką marinuojat, save skriaudžiat, nes jau galėtumėt glausti, jausti šilumą pūkelių, Jūsų nosis jau kutentų besiglaudžiančios tapsytės (letenėlės) diriguodamos į ramaus ar net su užsikirtimais murkimo taktą.
Mažiuliai, įspūdingi spalvomis ir rožavais nosiukais, ant pagalvėlės guli dabar jiems gera, bet paskutinės dienos – baigiasi vasara už savaitės (atleiskit, kad tai Jums sakau, liūdinu gal ką), sodyba lieka tuščia, katinėliai liks beglobiai… Ar leisit, kad taip nutiktų?Neleiskit, rinkitės leteniukus rožavus ar šokoladinius Jūsų pirštams liesti ir mintims tik apie gera suktis.
Skambinkit dėl jų sodybos šeimininkams, mes padėsim jei norėsit juos sterilizuoti, padėsim viskuo, kuo įmanoma padėti, kad tik jie neliktų vieni. O Jūs be jų.
861064712 (šeimyna Giedraičiuose, Molėtų rajone, kaip tik pakeliui Jums namo į Vilnių iš sodybų važiuojant:) )
 
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633