Gina

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Gina. Jei apie formą formuojasi kita forma tai ji turėtų būti atkartojanti pirmąją. Ane?Na, tarkim, yra akys. Apie jas snukutis, kūno pavidalas, viskas apvaliai ir susidaro, matyt, natūraliai taip – sukasi sukasi ratai, ratai ir ne kvadratai, o apskritimai ir gaunasi šiuokart – Gina;) Visa apvali ką bepaimsi, kailis ir tas nori nenori apvaliai:)Charakteris jos irgi apvalus, geras, būtų, jei būtų su kuo jai tą charakterį rodyti. Ji jį nori rodyti tam, kuris to vertas, o vertas tas, kuris su ja, kasdien, kuris skleis šilumą, artumą, kuriam Gina ilgainiui pradės jausti tą patį, kitaip nebūna, negali būti – koks veiksmas, toks atoveiksmis.
Tik gaila, kažkodėl žmonės esam tokio nekantrumo, kaip kad skrolinam nervingai, skubom FB – lekia, skrieja naujienos/marazmai/akių dūmimas/smegenų muilinimas ir jų nykimas ir dar labiau skubam ir jau visai patys nesusigaudom ar dar kas nors gali būti lėta, pamažu, savaime ir atėjus laikui?Kaip sulaukt to laiko, klausiat?Taigi, nereikia jo laukti:)Nieko nėra reikalo laukti – viskas ateina tada kada reikia. Tai tikiuosi dėl Ginos irgi ateis laikas – ji pratinsis Jūsų namuose ilgai (sąlyginai), pasislėpusi, pamatysit negreit (sąlyginai, vėl gi), bet su Jumis gyvens ji ir jūsų žinojimas – laikas ateis, Gina pasirodys, ateis kitas laikas – ją paliesit, dar kitas laikas – ji užmurks kai glostysit.
Visi laikai ateina. Kaip ir visi praeina. Svarbiausia jų nepraleisti;)
Sterilizuota ir visa kita, suaugusi, subrendusi, rami, santūri, labai labai rami Gina.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367