Grandė

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną

Grandė. Čia rimta rimta rimčiausia šunė – Grandė!Uch, šunė! Veiklos pas ją tiek pat kiek pas medžioklinį ištisai susirūpinusį radimu, pagavimu, suuodimu, užtikimu ir šiaip viskuo kas kruta pastebėjimu ir sureagavimu:) Na, ji viską mato, viską girdi, viskuo domisi, visame kame dalyvaujanti jau tikrai – veiklos Grandė:) Tokia vidutinė ir smulkesnė nei vidutinė, šeimininkų-draugų nori, kad jie irgi būtų tokie UCH! veiklai, dalyvavimui pasirengę, žygius mėgstantys, pokalbiuose dalyvajantys, laužus kūrenantys, gamtoje daržovinius šašlykus (;) ) kepantys, žodžiu, taipogi viską norintys pastebėti ir visas veiklas sugerti:) Kitų šunų Grandė šiaip jau nelabai mėgstanti, bet jei šuo, jei jis jai patiks, ji draugaus, arba kaip minimum pakęs. Na, gali ir su kalytėmis, bet jau viršus jos! ¿mogui tai labai miela, labai gerai, meili.

Kiek metų gali būti?Na, gal 3-4 metų. Jau sterilizuota, čipuota, vakcinuota, visa padaryta, va, jau ir suknelę po sterilizacijos ir po fotosesijos nusivilks ir bus visa rusvų atspalvių;)

Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)

O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:

Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija

Įm. kodas: 184211367

a.s. LT417044060002546192, SEB bankas

Mus galite paremti per PayPal:

https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633