Heidė

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Rainiukė Heidė ieško namų 💛
Heidė visai jauna apie 1 metų amžiaus, labai dailiai taškeliais marginta rainuota katytė. Globojama namuose, tvarkinga ir meili panelė – puiki savarankiškos, bet meilios katytės kombinacija. Mėgsta ateiti pasiglaustyti, pagulėti ant kelių, susiraityti lovos kojūgalyje einant miegoti ar tiesiog prisiglausti šalia kol žiūrėsit filmą ar skaitysit knygą, bet dalį laiko taip pat tiesiog leidžia pati sau, susiradus patogų kampą snausti ar dairytis pro langą.
Visada labai patenkinta, kai užsuka svečių, baisi smalsutė bendrautoja: apuosto visus jų daiktus, o tada jau eina bendrauti ir žiūrėti ar atsiras kas nors norintis ją paglostyti. Jei svečiai ne ypač nusiteikę bendrauti su katėmis, tiesiog prisėda ant šalia ant sofos ar ant jos atlošo iš nugaros ir bent jau taip dalyvauja kartu 😊
Žaisminga, šokli ir puiki musių gaudytoja. Labiausiai įsidūksta pati žaislus gainiodama ar su kita kate. Su žmonėmis žaisti nori, bet ir pasidrovi. Bando gaudyti plunksnelę ar virvelę, o tada staiga nubėga kur po lova petraukėlei – dar šiek tiek baisu pilnai atsipalaiduoti. Nors su rankomis žaidžia drąsiau tik dar reikia išmokti nenaudoti nagų 😄
Heidė ne iš tų kačių, kurios mėgsta būti nešiojamos, vartomos ir visaip kaip niurkomos. Glostyti žinoma taip, ant rankų paimti ir pakelti irgi galima, net ir lašiukų į akis lašinimą labai kantriai iškenčia, bet šiaip, bendrauti reikia gražiai ir pagarbiai, kaip, aišku, su visais gyvūnais. Kitu atveju gali ir nagučius parodyti. Todėl gyventi su mažais vaikais Heidė nenorėtų.
Pripratusi namais dalintis su kita kate, todėl, galėtų būti kompanjonė jūsų draugiškam ir panašaus energijos lygio katinui ar katytei, kurie mėgsta padūkt, bet ir žino, kad per daug įkyrėti nesveika, reikia draugams ir savos erdvės palikti. Vakarais mėgsta eiti imtynių su savo dabartine kambarioke, juk dviese gyventi daug smagiau.
Heidė jau sterilizuota, visa kita sutvarkyta ir pasiruošusi keliauti į nuolatinius namus. Šiuo metu globojama Vilniuje.
Dėl jos skambinti tel: 861232962 arba rašyti mums į messenger