Iksas

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Iksiukas. Misteris Iksas!
Kaip taksiukas į ilgį, į plotį, gerutis šuneliukas, 12kg svorio, apie 4 metų amžiaus, draugiškas su visais, va, su Niura puikiausiai sutaria, su kitais draugiškais šuniukais sutaria, ramus, bidzena sau, va, puikiausias draugas ir vyresniam žmogui, gražiai vaikštantis, nesitampantis. Hmm….pasakiau, nesitampantis, be pradžioje tai nebuvo pavadėlio/antkaklio matęs, tada uždėjom petnešas tos labiau patiko, greičiau pritapo ir patiko, dabar jau gerai eina, bet primus kartus reikėdavo gaudytis voljere, kad užsegti ir vestis, nes baisu mažiukui buvo, atsargiai ir į tiesiamą ranką žiūrėjo, matyt, patirtis buvo tokia, ne kokia, išmokė atsargumo. Bet jau kai apsiprato ir kai pas Jus apsipras tai bus geručiukas. Tai nėra tas lengvas variantas kai tiesiog šoka prie Jūsų ir tempia – „Einam vaikščiot!“, tačiau Jūs jei suprantantis, jei mokat, jei balsas saldus ir kantrybės pradžioje bent dienai turit atsargas, tai viskas bus gerai, fainas draugelis.
Iksiukas jau kastruotas ir visa kita dėl jo padaryta, dabar dar liko gerus namus su patogia sofke surasti, nes sofkės jam tikrai patinka ant jų gulėti:)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633