Iš daugybės

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Galima šią situaciją apibūdinti taip: „o, dieve! Užsiveisė, net priveisė šitiek kačių! O, siaube!“ Ir taip toliau ir pan. ir be pabaigos rypuoti, gal net piktintis kam nors galvon šaus, užeis kažkokių kaltų ieškoti, na, nes kažko kai ieškai, tai visuomet randi, pvz., kaltus:) Taip tarsi lengviau žmogui pernešti situaciją, sušvelninti padėtį, žodžiu, na, emocijas kam nors užkrauti, rodos palengvės.
Bet galima tiesiog imtis tai spręsti – daryti ne kažką, o tai aks reikia ir tai kas realiai pakeis šių švelniakailių, mielų, jaunučių katinėlių būtį. Tuo pačiu ir visu svoriu užgriuvusią žmogaus dalią. Žmogaus, kuris juos visus, atrodo, apie dvidešimt šeria. Neveisia, tik padeda tiems, kurie atėjo į šį pasaulį po vieną, kaipo mamos kažkieno jau anksčiau išmestos, po to krūvelėmis, jau kaip mažyliai, dar nepatyrę kaip žiauru ir nepakeliama gali būti, kol kas patyrę tik gerus žmones, kurie (pagrinde vienas geraširdis vyriškis) juos šeria, užjaučia ir bando rasti pagalbą.
Čia yra visokių – spalvų, plauko ilgio, margumo, visi vasaros, apie 3-5mėn amžiaus katinukai.
Pradėkim padėti, paimkim bent vieną kitą iš to būrio ar laikinai globai kol pasidovanos iš namų greičiau, arba visam – vieną pūkį iš tokio būrio tikrai išsirinksit. Nuvažiuokit į Zarasus, padarykit taip, kad būtų Kalėdos, Ne tik Jums.
Mes padėsim viskuo kas tik Jums šautų galvon:) Arba paskambinkit ir susitarsim, susiderinsim ir dėl pagalbos sterilizuojant, ir dėl pavėžėjimo jeigu reikia. Viskas įmanoma. Padarykim tai. Tiesiog padarykim.
861232962 (jei negaliu atsiliepti parašykit SMS, perskambinsiu, ačiū)