Itakė

Kategorija
Katės
Apie gyvūną

Itakė daili panelė, lygaus dailaus kiekvieno plaukelio sudėliojimo kailiukyje į tą vietą, kuri pati geriausia ir nekeičiama, tuo labiau, kad niekas net ir nebandė tvarką sugriauti, rankos žmogaus tai vis mėgsta glostant ir pašiaušti ir netvarkos įnešti-dažna katė po paglostymų imasi kailiuko pakartotinio prausimo, pastebėjot?:) Na, Itakei ne bėda, ji nenori būti suvelta, ji geriau tų rankų išvengia ir iš tolo žmogų mato. Ar čia priežastis kodėl nepaglostoma?:) Na, ne visai, ne visai, matyt vis dėl to ir kitų yra..khmm… na, ji smagiai laukinukė kokia buvo nuo mažutės, tokia, vis saugant kailiuką ir neglostant, ir liko.
;)Oi, aš vėl juokauju, tikrai ne todėl neglostėm, bet jų šimtai, laiko ne prūdai ir džiaugiamės, kad dalį kitų darbų spėjam, apie kiekvieno kiekvieną dieną paglostymą tai nėra kalbos, ypač jei būna tokie, kuriems kad vien paliesti reikia skirti pusę valandos priėjimui.
Taigi, Itakė grožiui namų ir paleidimui pusei metų pratintis, rodytis, smagiai dairytis ir iš už kampo pamatyti, praėjus pusei metų jau bus pažanga padaryta ir tikriausiai paliesit ir tą stebuklingai tvarkingą ir taip ilgai lauktą pajusti kailiuką.
Ji šilta, miela katytė, kurią galit prakalbinti, šiltai priglausti. Padaryti, kad ji šiltai priglustų. Visada tai verta visko. Reikia tik tokio žmogaus.
Ar ras Itakė jį?Ar jis jau skaito šį postą ir dėlioja mintis?
Labai tikimės..
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email