JąJė

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
JąJė. Iš pradžių buvo vardu JąJis. Nes nežinojau lyties, nesiaiškinau, nebuvo svarbu, buvo svarbu ją iš visiškai laukinės atversti į rankinę. Iš JąJės šnypščiančios vos įėjus kam nors į kambarį o jai aukštai ir toli virš lango tupinčios – iš tolo įspėdavo, kad niekas nesiartintų – esu pikta! Bet kokia ten pikta. Nėra tokio žodžio katėms. Jos taip ginasi, bijodamos ar tiesiog savisauga. Tai prie ko čia piktumas?
Tirpo jos piktumas po truputį, leidosi ledynai jai stebint ką darai ir kodėl darai, atsileidinėjo žvilgsnis, lengvėjo kaskart jos kalbinimas ir glostymas. Ir va, atitirpo per pusę metų retų priėjimų užteko, jei būtų buvus namuose, žinoma, nebūtų tiek laiko reikėję.
Dabar voliojasi, kviečia prieiti išglostyti, stveria už rankos, letenėlėmis gaudo, iš tolo kviečia, žodžiu, lipšnybė meilybė ir dar vis keistenybė ant rankų neimama, išsigąsta vos sugalvoji, kad gal pamėginsi. Bet nuo žemės prašom, viskas gerai, esi geriausias draugas, laukiamas ir mylimas kas ir matosi iš jos žvilgsnio, pozos ir ūsų:)
 
Jauna, metinė sterilizuota, minkštutė, apvalutė, plačiažandė kaip katinas JąJė:)
 
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633