JąJis

Kategorija
Katės
Apie gyvūną

JąJis net keturkampis!:))
Bet jau nulipo nuo savo višpalanginės lentynėlės kur gyveno nenulipdamas apie pora mėnesių. Aišku, nulipdavo reikalų atlikti, tame tarpe ir pavalgyti, bet tik tada kai globos namuose nurimdavo, nelikdavo žmonių. Ne kaskart įėjus į kambarį jį visuomet rasdavai toje pačioje vietoje, ta pačia poza. Bet va, tereikėjo poros mėnesių ir nulipo:)) Glosčiau, nors ir norėjo kad bijočiau ir neliesčiau. Kai paglostau, manau, vis dėl to patinka. Juk kaskart vis mažiau prieštarauja. Pratinasi JąJis, nieko negali sakyti, savais tempais, bet pirmyn einam. Toks striukas trumpas, drūtas ir apvalus, su tokia apvalia didžiule galva, kad jo neglostyt net negali – pačios rankos ir tiesias link to minkšto, puraus, niekeno nenuglostyto tankaus kailio.
Gražumas to JąJo, jeijvajeij.
Atsirado kas pasiėmė Tortą (pasirodo, ten buvo Valentina, kuri sėkmingai pratinasi namuose), tokį patį ir dar labiau laukinį, kurio net lietę nebuvom, atsiras tikiuosi kas norės JąJo. Jo negali nenorėti!:)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…