JąJis

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Kiek nori kelk jos foto jos visuomet tokios – vaizdas TOBULYBĖ:)
Sakysit „Oi, kokia pikta!“Na, Jūs truputį teisūs, bet ne visiškai. Nes kai žiūri į pyktį psichologas, jis mato, arba turi pamatyti, priežastį. Nes iš tikrųjų, tai pats pyktis nėra svarbus, nes tai pasekmė. Kad jo neliktų, reikia surasti priežastį. Tai, ko ši OiKokiaGraži tokia pikta?Nes tai baimė. Ji nepažįsta žmogaus, nepažįsta aplinkos, jai viskas svetima, ji nesupranta ir kyla pyktis, kuris reikalingas apsiginti. Juk švelniai nusiteikęs neapsiginsi, įsivaizduokit, geras, šypsaisi, murki ir boksuojiesi! Taigi sumals tave priešininkas į miltus!
Vadinasi (eikim toliau) kad ši jauna, apie 7-8mėn. amžiaus Grožybė (pavadinkim taip, be lyties, nes net nesitikslinau, jau žinau, kad kastruota, tai kol kas apsieisim ir be tikslinimo, kaip ir nėra skirtumo) taptų meilute, ji turi priprasti, apsiprasti, suprasti, kad čia viskas gerai, su ja bus viskas gerai, iš to išplaukia, kad ir su Jumis bus viskas gerai, ir taps Meilute. Jai labai tiktų šis vardas, pažiūrėkit į jos platumo snukutį – vienu kartu žvilgsnis neaprėpia – reikia vesti nuo kairės žandenos į dešnę ir atgal. Tada jau pamatai. O akių apvalumas, dievaudievau, o galva! Arbūziukas, ne kitaip:) Labai meilutis (makaluoju gimines, nes pas mus, ne kaip rusų kalboje nėra išgelbėjančios belytės daiktavardžio formos ONO) Man tokie patys tie, nes juos reikia pralaužti. Ir ne kitaip, o kantrybe, švelnumu ir tiesiog, laukimu, laiko davimu. Duodi jai laiko ir viskas ateina. O tada koks džiaugsmas! Kai toks pikts torts išlenda iš palovio po mėnesio laiko ir atsargiai pritupia tavo kojūgaly tau miegant ir vos mirktelėjus prabundant, pirmą kartą dingsta kaip sapnas, kai dar nesupranti ar čia jau turi džiaugtis, nes kaip ir matei, ar čia tik tęsinys tavo sapniškų reikalų. Ir visaip gerai, čia jau kad ir kaip bepažiūrėsi – ir sapnas, jei tai sapnas, smagus, nes to lauki, ir jei tikrai sėdėjo, tai smagu, nes, nu irgi tas pats – to laukei!:)
Dar įkelsiu video kaip pirmą kartą ją/jį (O! Geras vardas – bus JaJis:)) ) glosčiau, ištiesiau ranką ir paglosčiau. Jei taip turint laiko kasdien tai net ir kambaryje kur retai žmonės stabtelia, tik reikalus sutvarko išvalydami ir pamaitindami, ir ten socializuotųsi tokiu greičiu kaip namų aplinkoje. Pas mus, globos namuose, socializacija ilgiau užtrunka, nes nebūna tų glostančių kasdien. O namuose, kad ir tupint ant spintos, bet juk katins viską mato, jaučia, girdi, visą žmogaus dienos veiklą, krebždėjimą, skubėjimą, kalbas ir kvapus ir taip greičiau viską į savo galvelę dedasi kol pasiekia širdutę, išsiilgsią meilės, dėmesio ir švelnumo, kaip ir mes visi. Kad ir kokie pikti rodytumėmės:)
Taigi, JąJis laukia Jūsų, tie, kurie turit kantrybės.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633