Jara ir Upė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Jara, tamsioji, ir Upė gelsvoji. O abi kartu paėmus tai meilės upė. Ne tai kad tekanti, bet gurganti, lekianti žemyn nuo kalnų, gaivinančiai taškydama augindama rasotus žolynus ir skleisdama vaivorykštę saulės apšviestuose vandens pursluose. Nežinau ko daugiau – gaivos ar linksmybės, šviesos ar džiaugsmo. Visko kartu. Jos viena kitą papildo ir užpildo ir galvoju, dieve, kad joms abiems kartu daug pievų, miškų ir laisvos dvasios kaip kad pas mūsų laikinais globėjais tapusią Arnoldos ir Augustino porą – patys laisvė ir kas su jais jos užtenka. Tokio pat žmogaus/žmonių reikia šioms dviems stebuklus nešančioms jaunutėms, virš metų amžiaus debesų laivais nusileidusiems šunyčių pavidalus turinčioms, tik bendriniai, gamtos kūriniais pavadinamoms. Šviesa, grožis, energija, džiaugsmas ir gėris.
Tai Jara ir Upė.
Jau sterilizuotos. Ateikit pavedžioti, nereikia ilgai bendrauti, kad pajusti ar galit ar norit joms ir sau suteikti, iš jų priimti tiek kiek jos duoda. Kad nenuskęstumėt;)
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email