Jara ir Upė

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Jara (tamsioji) ir Upė (retriverinė:) ). Jaunutės, virš metų, gal pusantrų, dviejų, ne vyresnės šunytės. Nuotraukose atrodo žymiai didesnės nei realybėje. Jara net smulkesnė nei vidutinė, tokia puikiu, puošniu kailiu pasidabinusi, švelni kaip vilnis banguojanti. Upė iš nuotraukos atrodė kaip labradoras beveik, bet ji nors ir apaugs raumenukais, bet nebus stambi, tvirta, labiau į liaunumą, tik galva stambesnių kaulų tai ją didina.
Jara meilybė belen kokia ir drąsi, Upė atsargesnė, santūresnė, labiau stebinti nei puolanti uostinėtis ir pažindintis. Kai pastebės pastebės ir padarys išvadas, tada atkus ir pradės pažintį iš arčiau.
Puikios abi ir laikėsi kartu abi, ir atėjo į tą pačią sodybą kartu ir nesiskyrė, tai jau kitaip nebus, abi keliaus į naujus namus tik ten kur bus kartu. Kaip juoda ir balt, kaip gera ir bloga, kaip diena ir naktis – viena po kitos ir kartu viename.
Taip ir matau jas mielas, ramias, išdidžias per senamiestį einančias į Sereikiškių parką kasvakariniam pasivaikščiojimui…
 
Lauksim joms namų pačių geriausių.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email